Nowy router od Edimax!
Czy to, że nowy router BR-6473AX ma 40% większą przepustowość Cię przekonuje? A może to, że jest 2,5x szybszy niż router w technologii 11AC?
2020-02-13, 08:07

Warto się mu przyjrzeć, bo ma wiele zalet:

  • Technologia Wi-Fi 6 od Intel: do 2.5x większa prędkość, więcej połączonych urządzeń i mniejsze opóźnienia, w porównaniu do poprzedniej generacji Wi-Fi 5.
  • Dwurdzeniowy procesor Intel: zapewnia najlepszą wydajność przesyłania danych.
  • 3 Gigabitowa sieć bezprzewodowa: AX3000, prędkość do 574Mb/s w paśmie 2.4GHz i do 2402 Mb/s w paśmie 5GHz.
  • Więcej połączonych urządzeń: rewolucyjna technologia OFDMA umożliwia bardziej wydajne przesyłanie danych do wielu urządzeń.
  • Oszczędzanie energii TWT: wydłużenie czasu pracy baterii, dzięki inteligentnej kontroli czasu aktywności urządzeń IoT i mobilnych.
  • Cztery wewnętrzne anteny o dużym zysku: zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej.
  • Zaawansowane funkcje: 2-w-1, sprzętowy przełącznik trybu pracy: AP lub router. Dodatkowo izolowana sieć dla gości zapewnia im bezpieczny dostęp do sieci bezprzewodowej.
  • Łatwa konfiguracja: prosta i automatyczna konfiguracja urządzenia.

Ulepsz do 11ax Wi-Fi | Standardu Nowej Generacji

BR-6473AX optymalizuje prędkość połączenia Wi-Fi w obu pasmach 2.4GHz i 5GHz, zapewniając dobrą wydajność bez zakłóceń. Podczas oglądania filmów w jakości HD lub grania online w paśmie 5GHz, w paśmie 2.4GHz możliwe jest jednocześnie przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty czy czatowanie.

Intel® Wi-Fi 6 | Prędkość i Stabilność

 

BR-6473AX wyposażony jest w najnowszy procesor Intel® Home Wi-Fi WAV654, dzięki czemu BR-6473AX jest w stanie zapewnić stabilne połączenie mimo przesyłania danych do wielu urządzeń.

OFDMA

To nowa technologia, która umożliwia efektywne dostarczanie danych, co zwiększa liczbę podłączonych urządzeń, w porównaniu z poprzednimi technologiami.

2-w-1

BR-6473AX może pracować w jednym z dwóch trybów, jako router lub punkt dostępu. Jako router może być wykorzystany do współdzielenia połączenia z Internetem, a jako punkt dostępu umożliwia bezprzewodowy dostęp do istniejącej już sieci przewodowej. W zależności od potrzeb tryb pracy można zmienić za pomocą sprzętowego przełącznika.

4 Anteny o Duży Zysku

Dzięki zastosowaniu czterech wewnętrznych anten o dużym zysku, BR-6473AX zapewnia silny sygnał w obu pasmach 2.4GHz i 5GHz, zwiększa zasięg sieci i zapewnia pokrycie sieci Wi-Fi w dużym domu lub biurze.

Współczesny Wygląd | Funkcjonalny Design

BR-6473AX zamknięty jest w wąskiej, nie zajmującej dużo miejsca stojącej obudowie, a wewnętrzne anteny nie zwiększają rozmiarów urządzenia. Dodatkowo otwory w obudowie zapewniają chłodzenie, co wydłuża czas pracy routera.

Łatwa Konfiguracja

Łatwa konfiguracja za pomocą przeglądarki w tablecie, smartfonie czy komputerze.Więcej informacji o urządzeniu: https://www.edimax.pl/edimax/merchandise/merchandise_detail/data/edimax/pl/wireless_routers_ax3000/br-6473ax/ KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
PR Manager
Projekt Zero2
503 119 029
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.