Błyskawiczna transmisja danych dzięki nowej karcie WiFi od Edimax.
Korzystaj z szybkiego Internetu na kilku urządzeniach jednocześnie! Od teraz możesz grać online i przeglądać strony internetowe bez zakłóceń. Niemożliwe?
2020-03-16, 13:25

A jednak! Wszystko to dzięki standardowi WiFi 6 nowej generacji, który umożliwia lepszą wydajność i przepustowość dzięki standardowi Wi-Fi 802.11ax. Oprócz tego uzyskasz:

  • Ultraszybka sieć WiFi: prędkość do 3000Mb/s, aby z łatwością obsługiwać nawet najbardziej obciążoną sieć.
  • Zgodność ze standardami IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax.
  • Technologia OFDMA i MU-MIMO: Pełna prędkość WiFi na wielu urządzeniach jednocześnie.
  • Bluetooth 5.0: Większa szybkość i zasięg.
  • Różne mocowanie: magnetyczny uchwyt anten lub mocowanie kompaktowe.
  • Obsługa szyfrowania 64/128-bit WEP, WPA (TKIP z IEEE 802.1x).
  • Większe bezpieczeństwo dzięki szyfrowaniu WPA3 (AES z IEEE 802.1x).
  • Złącze PCI Express x1 lub x4.
  • "Śledź" niskoprofilowy.

Ulepszacz do 11ax Wi-Fi | Standardu nowej Generacji
EW-7833AXP optymalizuje prędkość połączenia Wi-Fi w obu pasmach 2.4GHz i 5GHz, zapewniając dobrą wydajność bez zakłóceń. Podczas oglądania filmów w jakości HD lub grania online w paśmie 5GHz, w paśmie 2.4GHz możliwe jest jednocześnie przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty czatowanie. Najnowszy 11ax Wi-Fi 6 zawarty w małej karcie PCI-E dostarcza technologię w niewielkim urządzeniu, która w pełni zwiększa wydajność i użyteczność komputera stacjonarnego.Technologia OFDMA i MU-MIMO

To zupełnie nowy sposób dostarczania pakietów danych. Pakiety nie będą już pojedynczo dostarczane do urządzeń jeden po drugim, teraz dane będą wysyłane do wielu urządzeń jednocześnie. Nie można zapomnieć o dodatkowej opcji Bluetooth 5.0. EW-7833AXP wyposażony jest nie tylko w całkowicie nową standardową technologię Wi-Fi 6, ale także w Bluetooth 5, który ma większy zasięg, szybkość i stabilność w porównaniu z poprzednim standardem Bluetooth 4.2.


Szyfrowanie WPA3

To kolejny poziom bezpieczeństwa w porównaniu ze starszą technologią generacji WPA2.

Poprzez uproszczenie i zwiększenie bezpieczeństwa, zabezpieczenia WPA zwiększają bezpieczeństwo.A jak wygląda kwestia wizualna?
Producent zadbał nie tylko o nowoczesną technologię, ale również praktyczne i łatwe rozwiązanie w utrzymaniu urządzenia. Anteny można podłączyć bezpośrednio do karty PCI-E lub do zewnętrznego uchwytu. Zewnętrzny uchwyt jest magnetyczny co umożliwia łatwy montażu na metalowych powierzchniach. Pozłacane złącza sprawiają, że ​​połączenie jest stabilne i wydajne. Dodatkowo możesz przenieść swój komputer w dowolne miejsce dzięki karcie WiFi PCI-E - nie musisz już go umieszczać w pobliżu gniazda Ethernet z dostępem do Internetu. To także koniec z przeszkadzającymi kablami. KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
PR Manager
Projekt Zero2
503 119 029
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.