Router nie wystarcza? Sprawdź punkt dostępu CAX 1800.
Asortyment firmy Edimax ostatnio powiększył się i producenci zaproponowali nowe rozwiązanie, które ma na celu zwiększenie przepustowości sieci. To punkt dostępu CAX 1800, który ma szeroki wybór w zakresie zastosowania. Jesteście ciekawi urządzenia?
2020-06-12, 12:59

CAX 1800 umożliwia wykorzystanie sieci bezprzewodowej do  574Mb/s w paśmie 2.4GHz i 1201Mb/s w 5GHz co łącznie daje wynik do 1800 Mb/s, ale to nie wszystko. Twórczy urządzenia zadbali o funkcję MU - MIMO, która daje możliwość obsługi transmisji danych dla kilku urządzeń równocześnie. To istotne w przypadku, gdy prowadzimy hotel lub restaurację i chcemy, aby nasi goście mogli swobodnie korzystać z globalnej sieci. Innymi słowy, proces ma na celu maksymalizację wydajności Wi-Fi i czterokrotne zwiększenie pojemności oraz przepustowości danych. 


Wspomnieliśmy na temat pasm, jakie obsługuje CAX 1800. Wiele osób zdecydowało się na pracę zdalną - nic dziwnego, to bardzo wygodne rozwiązanie dla tych, którzy do obowiązków zawodowych potrzebują komputer i Internet. Pracując w hotelu, z przepięknym widokiem na góry, potrzebne będzie znakomite łącze, ponieważ już przy kilku osobach sieć może stawiać opory. Dzięki pasmom  2.4 i 5GHz oraz modulacji wyższego rzędu (1024 QAM) możesz w jednocześnie przeglądać pocztę elektroniczną i przesyłać wysokiej jakości pliki - bez zakłóceń. Co jeszcze CAX 1800 może zaoferować? Istotną cechą urządzenia jest wydajność przy niskich prędkościach transmisji. Podczas gdy łącze w hotelu zdaje się być słabej jakości, dwuzakresowy punkt dostępu stabilizuje prędkość i utrzymuje ją na takim poziomie, aby użytkownik mógł pracować bez zbędnych przerw. Wydajność przy niskich prędkościach transmisji krótkich pakietów, umożliwia jednoczesne obsługiwanie wielu użytkowników o różnej przepustowości. To wszystko sprowadza się do jednego - maksymalna skuteczność dostępu. 

Na koniec informacja dla wszystkich, którzy chcą dbać o środowisko i swój portfel.

Target Wakeup Time (TWT) to funkcja optymalizująca zużycie baterii, a w zasadzie - wydłuża jej żywotność. To inteligentny system, który pozwala podłączonym urządzeniom decydować kiedy i jak często mają pracować po to, by wysyłać lub odbierać dane. Zaoszczędź pieniądze i przyłącz się do wspólnego dbania o środowisko.Podsumowując: CAX 1800 to punkt dostępu, który świetnie sprawdzi się w hotelach, restauracjach, szkołach i większych biurach - czyli w miejscach, gdzie przebywa więcej osób korzystających z wirtualnych zasobów. Jeżeli router ogranicza dostęp do 6 osób jednocześnie, warto zastanowić się nad inwestycją w CAX 1800, który obsługuje do 256 użytkowników jednocześnie. 

edimax.pl/CAX1800

KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
PR Manager
Projekt Zero2
503 119 029
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.